شرایط و قوانین استفاده از امکانات وسرویسهای خدمات زود فیش
کاربر عزیز ضمن ارج نهادن به انتخاب این سایت جهت ارایه سرویس مورد نظر خواهشمند است پس ازمطالعه کامل موارد زیر وآگاهی از آن اقدام به عملیاتی نمودن هدف خود نمایید زیرا استفاده از سرویس ها وخدمات زود فیش به معنای قبول تمام موارد ذکر شده وقوانین فوق از طرف شما کاربر گرامی میباشد .

قوانین عمومی
زود فیش فروشگاه اینترنتی شرکت پاک صید شیلات است ولازم به ذکر است کلیه قوانین ،روشها ،اصول و مبانی و مطالب زود فیش منطبق با قوانین حاکمه جمهوری اسلامی ایران ، قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و قانون تجارت الکترونیک می باشد و متقابلا کاربر و استفاده کننده از خدمات زود فیش نیز ملزم به رعایت قوانین مربوطه در این راستا میباشد. لذا درصورت تغییرات احتمالی قوانین ورویه زود فیش ،اطلاع رسانی کامل وشفاف در همین صفحه انجام خواهد شد .

کاربر یامشتری
کاربر یا مشتری به شخصی اطلاق میشود که ضمن درج اطلاعات خود در فرم ثبت نام ودریافت کد کاربری اقدام به ثبت سفارش وخرید ویا هر گونه استفاده ای از سایت وخدمات زود فیش نماید.

ارتباطات بین کاربر و سایت (الکترونیکی)
جهت استفاده از خدمات زود فیش (ثبت سفارش، واریز وجه، مکاتبه، اعلام رسید کالا و… تماما به صورت الکترونیکی از طریق  سرویس پیام کوتاه و دیگر سرویس های اعلامی از طرف زود فیش اطلاع رسانی میگردد. لذا تمام مکاتبات با آدرس ایمیل و یا شماره تلفن اعلامی کاربر در فرم ثبت شده انجام خواهد شد .همچنین اطلاع رسانی از تخفیفات واخبار مربوطه از طریق پیامک و یا ایمیل اعلام خواهد شد.خواهشمند است در صورت مواجه با تقلب پیرامون وب سایت و نام تجاری زودفیش به ایمیل info@zoodfish.com اطلاع دهید تا پیگیری قانونی انجام پذیرد.

رعایت حریم شخصی

زودفیش ضمن احترام به اطلاعات شخصی کاربران حفاظت از آن را درحد توان، وظیفه خود میداند که در این راستا تمهیدات قابل توجه ای جهت جلوگیری از سرقت احتمالی اطلاعات وامنیت سایبری اندیشده شده است تا آرامش خاطر کاربران عزیزاز این حیث تامین گردد. زود فیش متعهد دفاع از حریم شخصی وخصوصی کاربران در حد توان میباشد ودراین مسیر استفاده از تکنولوژی مورد نیاز وتوسعه یافته یکی از راهکارهای مورد استفاده میباشد و به روز رسانی دائمی آن امنیت بالایی ایجاد نموده ومینماید. لذا کاربران گرامی در نظر داشته باشند که استفاده از سایت زود فیش به منزله رضایت از عملکرد سایت در حفظ حریم خصوصی بوده واز این سیاست حمایت مینماید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات، مانند، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، کلیه داده ها، محتوای تولید شده توسط زودفیش جزئی از اموال شرکت پاک صید شیلات می باشد و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار شرکت پاک صید شیلات (سایت زودفیش ) است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز ، حق پیگرد قانونی را برای زود فیش محفوظ میدارد. علاوه بر این اسامی خدمات و علائم تجاری ثبت شده کاملا در انحصار شرکت میباشد و استفاده تجاری ویا تبلیغاتی از آن پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری ، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری ویاهر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت مربوط به سایت میباشد. کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. این سایت ومحصولات معرفی شده آن قابل استفاده همه سنین مختلف میباشد ولی خرید از آن توسط افراد زیر سن قانونی مجاز نیست و افراد مذکور حتما باید بااطلاع ولی و یا قییم‌خود اقدام به خرید نمایند .

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی zoodfish.com است. وب سایت زودفیش هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از zoodfish.com و وب سایت های مرتبط با شرکت پاک صید شیلات، ندارد.کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

همراه زودفیشی عزیز، با توجه به ساختار فیله ماهی، حداقل مقدار سفارش فیله، دو کیلوگرم می باشد.

در حال حاضر سرویس دهی زودفیش و فروش آنلاین ماهی و تحویل درب منزل ماهی فقط در شهر تهران انجام می گیرد.

ضمانت مرجوعی کالا

توضیحات این بخش را از طریق لینک زیر مطالعه فرمایید.

ضمانت مرجوعی کالا

دیدگاه شما: